24.9.2017. 19:00
0
Premijer liga BiH: Pobjede Krupe i Širokog Brijega
Nogometaši Krupe i Širokog Brijega upisali su pobjede u posljednje dvije utakmice devetog kola Premijer lige BiH.

Krupa je na svom terenu pobijedila Borac sa 2:0, a domaći su golove postigli za dvije minute. Miljan Ljubenović je u 73. minuti pogodio za vodstvo, a minutu kasnije u strijelce se upisao i Elvir Koljić za konačnih 2:0.

Široki Brijeg na Pecari je pobijedio ekipu Viteza s 1:0 golom Josipa Ćorića u 61. minuti iz penala. Ovom pobjedom Širokobriježani su se vratili na treće mjesto premijerligaške tabele s tri boda zaostatka za drugoplasiranim Željezničarom.