20.1.2018. 17:57
0
Manchester United slavio golčinom Martiala, Arsenal lako savladao Crystal Palace
Manchester United je sa 1:0 slavio danas u gostima kod Burnleyja u sklopu 24. kola engleske Premier lige.

Piše: Haris Ahbabović

Jedini gol na utakmici postigao je Anthony Martial koji je gol domaćina, na sjajan način, pogodio u 54. minuti.

Arsenal je lako pobijedio Crystal Palace sa 4:1, a Topnici su riješili pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu. Golove za Arsenal su postigli Monreal, Iwobi, Koscielny i Lacazette, dok je jedini gol za Palace postigao Milivojević. Sead Kolašinac je igrao posljednjih osam minuta ove utakmice.

Od 18:30 sati na Etihadu igraju Manchester City i Newcastle United.