13.5.2018. 19:26
0
Sarajevo bolje od Zrinjskog, poraz Željezničara u Širokom Brijegu
Fudbaleri Sarajeva danas su na Koševu u okviru devetog kola Lige za prvaka savladali ekipu Zrinjskog sa 4:1.
Strijelci za 'bordo' tim bili su Sarić u 33., Ahmetović u 40. i Kuzmanović u 45. te 61. minuti. Jedini pogodak za 'plemiće' postigao je Handžić u 55. minuti.

Sarajevo je ovom pobjedom ostalo na trećoj poziciji dok je Zrinjski već ranije osigurao titulu prvaka države.

Široki Brijeg je slavio protiv Željezničara na Pecari sa 3:1. Strijelci za Širokobriježane bili su Matić u 7., Menalo u 28. te Marić u 74. minuti. Strijelac za 'plave' s Grbavice bio je Ramović u 31. minuti.

Radnik iz Bijeljine danas je slavio u gostima protiv Krupe rezultatom 3:1. Za Radnik su pogađali u Hadžić 9., Đurić 75. i Okić 90., dok je strijelac za domaćina bio Dujaković 50. minuti.