0
Bayern ponizio Tottenham, Juventus bez problema protiv Bayera
Odigrani su mečevi drugog kola grupne faze Lige prvaka.
Juventus - Bayer Leverkusen

Juventus je bez većih problema došao do pobjede protiv Bayera, a konačan rezultat je bio 3:0.
Prvi pogodak na susretu u 17. minuti bilo je djelo Gonzala Higuaina. Do kraja prvog dijela bilo je nekoliko šansi, no s tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U nastavku utakmice, Stara dama je nastavila tamo gdje je stala. Prvo je u 62. minuti pogodio Bernardeschi, a potom i Ronaldo u 86.

Miralem Pjanić je odigrao cijeli meč za Juventus.

Tottenham - Bayern

Prvi do pogotka je stigao Tottenham, i to u 12. minuti kada je mrežu zatresao Son Heung-Min. Ipak, samo tri minute kasnije Kimmich je izjednačio.

Pred kraj prvog dijela utakmice, Bayern stiže i do preokreta preko Lewandowskog koji je pogodio sa vrha šesnaesterca.

U nastavku utakmice, Tottenham se raspao. U kratkom periodu su primili dva gola, a oba je postiagao Gnabry, u 52. i 54. minuti.

Samo nekoliko mintua kasnije, Tottenham je uspio smanjiti na 4:2, nakon što je Kane bio siguran sa bijele tačke.

A onda je Bayern nastavio. U 83. minuti Gnabry stiže do hat-tricka i vodstvo Bayerna od 5:2.

Četiri minute kasnije, Lewandowski postiže drugi pogodak, a samo minutu kasnije i Gnabry postiže četvrti gol na utakmici i konačnih 7:2.