1.10.2020. 21:26
0
Crvena zvezda i Dinamo Zagreb u grupnoj fazi
Momčadi Crvene zvezde i Dinamo Zagreba plasirale su se u grupnu fazu Evropske lige.

Crvena zvezda je u susretu plej-ofa gostovala armenskom Araratu i slavila pobjedu rezultatom 1:2.

Strijelci za beogradski tim bili su Aleksandar Katai u 45. i Dijego Falćineli (Diego Falcinelli) u 60. minuti, dok su domaći do utješnog pogotka stigli preko Mailsona Lime u 60. minuti.

Dinamo Zagreb je na Maksimiru ugostio estonsku Floru i očekivano je savladao s 3:1.

U vodstvo ga je doveo Mario Gavranović u 11. minuti, a za 2:0 pogodio je Arijan Ademi u 26.

Gosti su smanjili preko Vlasija Sinjavskog (Vlasiy Sinyavskiy) u 65. minuti, a prolaz „Modrih potvrdio je Ademi svojim drugim golom u 87. minuti.

Recimo i to da je za Dinamo od 68. minute nastupio bh. reprezentativac Amer Gojak.