14.8.2022. 21:45
Historijski trijumf Nottinghama u PL nakon 23 godine
Nogometaši Nottingham Foresta u svojoj su prvoj utakmici na domaćem terenu u Premier ligi nakon 23 godine svladali West Ham United sa 1-0 (1-0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je Awoniyi u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, piše N1.

Gosti iz Londona promašili su sijaset prilika tijekom utakmice, a najveću je propustio kapetan Rice koji nije iskoristio kazneni udarac u 65. minuti.

Ovo su prva tri boda za Forest u novoj sezoni, dok je West Ham i dalje bez bodova.

U nedjelju će još igrati Chelsea i Tottenham Hotspur.

Na vrhu su Manchester City i Arsenal sa po šest bodova, navodi N1.