15.08.2025 20:03
0
U jeku sastanka na Aljasci: Rusija nastavlja sa smrtonosnim napadima u Ukrajini
U ruskom raketnom napadu ubijen je civil u predgrađu grada Dnjepra u centralnoj Ukrajini, rekli su lokalni dužnosnici, dok Moskva nastavlja s napadima na Ukrajinu samo nekoliko sati uoči diplomatskih pregovora na Aljasci.

- Jedna je osoba također povrijeđena u napadu tokom dana, u kojem su oštećeni kamion i minibus - rekao je čelnik regionalne vojne uprave Sehij Lisak (Serhiy Lysak).

Još jedan današnji udar pogodio je "civilnu infrastrukturu" u regiji Sumi (Sumy) koja graniči s Rusijom, prema Olehu Hrihorovu (Hryhorovu), čelniku regionalne vojne uprave Sumija.

A dva ukrajinska policajca ubijena su u Sviatohirsku u istočnoj regiji Donjecka nakon što je njihovo vozilo naišlo na rusku vatru, rekla je policija.

(SM)

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.