16.10.2025 12:35
1
Mladići kupili BMW-a par sati prije tragedije: “Živi su izgorjeli u novom automobilu”
Nezapamćena tragedija dogodila se u noći s petka na subotu oko 1:30 sati ujutro u rumunjskom gradu Râmnicu Vâlcea.

Dvojica mladića – u dobi od 23 i 24 godine – izgorjela su u automobilu uslijed nesreće koja se dogodila nakon što su bježali od policajaca koji su ih radarom snimili kako jure gradom brzinom od 185 km/h.

Budući da se vozač BMW-a odbio zaustaviti na znak upozorenja, policija je krenula u potjeru, a samo dvadesetak sekundi kasnije, mladići su sletjeli s ceste i autom udarili u cijevi od toplane za grijanje. I tu je započeo horor.

Svjedoci navode da je jedan od mladića zapomagao iz kabine, no vatra je tolikom brzinom gutala auto da nitko nije mogao prići. U potpuno izgorjelom BMW-u ostali su zarobljeni vozač Eduard (23) i njegov prijatelj Narcis (24).

Silovit udarac BMW-a napravio je ogromnu štetu na glavnoj cijevi za grijanje zbog čega je na dva dana prekinuta isporuka tople vode cijelom gradu.

Rumunija
1
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.