10/31/2025 8:34 PM
Kaja Kallas u ponedjeljak dolazi u Sarajevo
Visoka predstavnica EU za vanjske poslove i sigurnosnu politiku i potpredsjednica Evropske komisije (EK) Kaja Kallas u ponedjeljak, 3. novembra posjetit će Bosnu i Hercegovinu.

Kallas će u bazi Butmir dočekati komandant EUFOR-a, generalmajor Florin Marian Barbu.

Tokom boravka u Butmiru imat će priliku upoznati se s pripadnicima EUFOR-a raspoređenim u Bosni i Hercegovini i obratiti im se. Taj događaj planiran je s početkom u 10.00 sati, saopštio je EUFOR.

Sastanak članova Predsjedništva BiH sa Kajom Kallas najavljen je za 12.00 sati.

(NAP)

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

VIJESTI
Source.ba-sva prava pridržana