11/6/2025 3:47 PM
Šef dobojske inspekcije uhvaćen na djelu: Uzeo mito, pa uhapšen
Miroslav Lazić, šef Područnog odjeljenja Republičke uprave za inspekcijske poslove u Doboju, uhapšen je u akciji Uprave kriminalističke policije MUP-a RS zbog primanja mita.

Kako saznaje ATV Lazić je uhapšen neposredno nakon primopredaje novca.

”Policijski službenici Uprave kriminalističke policije lišili su slobode M.L. iz Doboja zbog počinjenih krivičnih djela primanje mita i trgovina uticajem. Osumnjičeni je uhapšen neposredno nakon izvršenja navedenih krivičnih djela”, saopštio je MUP RS.

Dodaju da su u toku pretresi vozila i lokacija koje koristi uhapšeni Lazić, nakon čega će nad njim biti izvršena kriminalistička obrada.

”Sve mjere i radnje se preduzimaju pod nadzorom Posebnog odjeljenja za suzbijanje korupcije, organizovanog i najtežih oblika privrednog kriiminala Republičkog javnog tužilaštva”, navode u MUP-u RS.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

VIJESTI
Source.ba-sva prava pridržana