10/23/2025 10:54 AM
Popularnoj voditeljici pukla haljina usred emisije: Legende umirale od smijeha
Voditeljici CBS Sportsa, Kate Scott, dogodila se manja nezgoda s odjećom tokom prijenosa uživo u srijedu, kada joj je pukla haljina.

Uprkos neugodnoj situaciji, njezina brza reakcija i profesionalnost oduševile su gledaoce, ali i nasmijale nogometne legende u studiju, piše Daily Mail.

Popularna televizijska voditeljica vodila je emisiju o Ligi prvaka kada se Clint Dempsey, bivša zvijezda američke nogometne reprezentacije, počeo se pozdravljati s kolegama u studiju, uključujući i Scott. Kako bi ga pozdravila, 44-godišnja voditeljica morala se protegnuti preko stola, a u tom trenutku haljina joj je pukla sa strane. Scott je brzo rukom prekrila oštećeni dio.



"Upravo mi je pukao gornji dio!", uzviknula je, dok su se njezini gosti i nogometne legende Thierry Henry, Jamie Carragher, Micah Richards nasmijali neočekivanom događaju, prenosi Index. 

 

 
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

SPORT
Source.ba-sva prava pridržana