27.4.2021. 22:58
0
Liga prvaka: Bez pobjednika u Madridu
Pulisic je doveo Plavce u vodstvo u 14. minuti meča, da bi u 29. Reala od poraza spasio Benzema.
U prvom susretu polufinala Lige prvaka Real Madrid i Chelsea su na stadionu Alfredo di Stefano odigrali 1:1.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Christiana Pulisica, a izjednačio je Karim Benzema u 29. minuti, piše SK.

Londonski sastav je bio bolji, imao je više od igre i bolje prilike i ostao je dojam kako su “Bluesi” mogli izvući više od 1:1.

Međutim, i remi s golom u gostima gura Chelsea u prednost uoči uzvrata na Stamford Bridgeu 5. maja.