Emir Spahić se emotivno oprostio od Halida Bešlića: Dogovorili smo se da častiš ručkom kad se vratimo s Kipra...
Najveća muzička zvijezda bh. estrade Halid Bešlić preminuo je danas na KCUS-u od teške bolesti. Vijest o odlasku legendarnog Halida potresla je cijelu BiH i region.
Od Bešlića se emotivnom objavom oprostio legendarni kapiten, a sada direktor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Emir Spahić. Spahić je bio u kontaktu s Bešlićem dok je legenda bh. estrade bio u bolnici.
"Bili smo se dogovorili da ti častiš ručkom kad se vratimo s Kipra brate. Nisam ni slutio da će mi ovo biti posljednji tvoj poljubac. Da ti Allah dragi podari širok džennet, a porodici sabur", poručio je Spahić.
Podsjetimo, naša velika muzička zvijezda Halid Bešlić je već duže vrijeme bio smješten u KCUS zbog teške bolesti. Doktori su činili sve što je bilo u njihovoj moći, ali bolest je bila jača.