24.05.2025 18:03
0
Bh. reprezentativac pretukao partnerku - Noć proveo u pritvoru, žena završila u bolnici: "Zgazio bi je da ga nisu zaustavili"
Davor Arnautović, futsal reprezentativac Bosne i Hercegovine i sportista godine Grada Bijeljina za 2022. godinu, uhapšen je nakon što je u jednom kafiću u centru Bijeljine fizički napao svoju partnerku, piše Srpskainfo.

Kako navodi Srpskainfo, incident se dogodio pred svjedocima, a Arnautović je noć proveo u policijskom pritvoru, dok je žena završila u bolnici.
 
Jedan očevidac izjavio je:
 
"Bilo je strašno, tukao ju je pred svima. Da ga nisu zaustavili momci koji su bili s njim u društvu, zgazio bi je."
 
Do sukoba je navodno došlo zbog razgovora o viđanju zajedničkog djeteta, koje živi s majkom. Prema riječima izvora, žena je izjavila da je Arnautović i ranije bio nasilan prema njoj:
 
"Kako svjedoči pretučena žena, Arnautović je i ranije bio sklon partnerskom nasilju i nije se libio da pred djetetom vrijeđa i tuče njihovu majku."
 
Neslužbeno se navodi da pokušava iskoristiti poznanstva kako bi ublažio posljedice i spriječio širu medijsku pažnju.

Arnautović je inače član futsal reprezentacije BiH i diplomirani profesor tjelesnog odgoja, školovan na Fakultetu u Tuzli.

 
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.