24.10.2025 19:15
0
Navijač Zrinjskog preminuo u Mainzu
Jedan navijač Zrinjskog preminuo je jučer u Mainzu. Tijelo mladića pronađeno je u stanu u ovom njemačkom gradu, gdje je doputovao da podrži Plemiće na evropskom gostovanju.

- Netom prije početka sinoćnje utakmice u Mainzu, zadesila nas je tužna vijest. Iznenada nas je napustio naš član i prijatelj iz Rame – Slaven Dolić. Slavene, počivaj u miru Božjem - poručili su Ultrasi.

Zbog smrti navijača, navijači Zrinjskog su utakmicu protiv Mainza započele minutom šutnje.

Njemačka policija vodi istragu o ovom slučaju, a detalji o uzroku smrti bit će poznati nakon zvaničnog saopštenja.

Također, iste večeri u Frankfurtu je došlo do incidenta u vozu gradske linije S8, na stanici Frankfurt-Niederrad. Prema navodima njemačke policije, grupa maskiranih napadača fizički je napala navijače Zrinjskog koji su se vraćali s utakmice Konferencijske lige između Mainza i Zrinjskog.

Podsjetimo, nogometaši Zrinjskog poraženi su na gostovanju od Mainza rezultatom 1:0 u drugom kolu Konferencijske lige, a podršku im je pružilo više od 3.000 navijača.

(SM)

0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.