01.12.2025 18:53
0
Kamere sve snimile: Vozač bježao policiji, zabio se u drugo vozilo, izašao iz auta pa nastavio bijeg
Pojavio se snimak teške saobraćajne nesreće koja se prošle sedmice dogodila na Šmartinskoj cesti u Ljubljani. Kamera je zabilježila automobil koji velikom brzinom prelazi preko pločnika i udara u drugo vozilo koje je stajalo ispred semafora na raskrsnici. Od siline udarca, oba vozila završila su na krovu.
Prema izvještaju portala 24ur, nesreću je prošle srijede izazvao 18-godišnji vozač koji je bježao policiji na ljubljanskoj obilaznici. Mladić je napustio obilaznicu na izlazu i potom se zabio u drugo vozilo.



Vozači oba automobila i još jedan putnik zadobili su povrede, dok je počinitelj, kako se vidi na snimku, izašao iz auta i nastavio bijeg

Policija je kasnije locirala 18-godišnjaka. Tokom postupka utvrđeno je da nije imao važeću vozačku dozvolu i da je tokom bijega bacio vrećicu i čarapu u kojima se nalazilo gotovo 60 paketića kokaina i heroina. Kod osumnjičenika je pronađeno i više od 3.000 eura, a oduzeto mu je i vozilo.

Nadležni sud izdao je nalog za pretragu vozila i prebivališta uhapšenog, gdje su pronađeni paketići heroina i kanabisa, kao i pribor za trgovinu ilegalnim drogama, navodi portal 24ur.
Slovenija
0
VIJESTI
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala source.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal source.ba zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara source.ba nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Impressum
T:
M:
Marketing
T:
M:
Aplikacije
Mobilna aplikacija
Android aplikacija
Social

Copyright ©2009 - 2025, Source d.o.o.