26.11.2023. 21:44
0
Široki Brijeg i Velež odigrali neriješeno
Posljednji duel 15. kola Premijer lige BiH donio je mnogo uzbuđenja i remi Širokog Brijega i Veleža (2:2).

Širokobriježani su dva puta vodili, ali su se "Rođeni" dva puta vratili i na kraju osvojili bod.

Tim sa Pecare je poveo već u 10. minuti preko Marijana Ćavara, što je bio i jedini gol u prvom poluvremenu.

Već na startu drugog Demir Peco pogotkom vraća stvari na početak. Bila je to dobra akcija Veleža po desnoj strani. Edo Vehabović je centrirao, Nermin Haskić šutirao, a odbitak je u mrežu pospremio Peco.

Sjajan pogodak dao je Marijan Ćavar u 67. minuti za novo vodstvo Širokobriježana. Kada se činilo da će Široki Brijeg upisati nova tri boda, Peco je nakon kornera uspio ugurati loptu u mrežu za 2:2, navodi Avaz.